Twoja indywidualna dieta

- jedyna taka w Koninie dopasowana do zdrowia i smaku

Szukasz diety, która pozwoli Ci zrzucić zbędne kilogramy?

A może chcesz utrzymać aktualną masę ciała bądź przytyć?

Catering Portofino to odpowiedź na oczekiwania naszych klientów. Oferujemy smaczną i zdrową dietę pudełkową z dostawą pod wskazany adres. Dbamy o to, by wszystkie posiłki były nie tylko świeże i smaczne lecz także odpowiednio zbilansowane. Dzięki temu schudniesz zdrowo i bez zbędnych wyrzeczeń!

Dieta pudełkowa powinna być dopasowana do Twojego stylu życia i Twoich preferencji żywieniowych.

Współpracujemy z J.O. Coach Joanna Ostynowicz, która jest nie tylko wykwalifikowanym dietetykiem ale także trenerem personalnym. Bogate doświadczenie oraz pasja Pani Joanny z pewnością pomogą każdemu. Próbowaliście różnych modnych diet ale bez skutku? Pamiętajmy, że każdy z nas jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia. Podczas konsultacji dokonana zostanie analiza składu ciała, a Ty dowiesz się co jest najlepsze dla Ciebie i w jakiej kondycji jest Twój organizm. Pamiętajcie, że słowo „dieta” nie musi być nudne, skuteczna dieta to smaczna dieta, która z powodzeniem urozmaici Wasz dzień.

Co wyróżnia nasz catering dietetyczny?

Jako Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy  przykładamy dużą uwagę do elastyczności w obsłudze klientów oraz dbałości o świeżość i jakość produktów wykorzystywanych w naszych cateringach.  Ponadto dieta jest spersonalizowana przez dietetyka, trenera personalnego i instruktora fitness Joannę Ostynowicz. Bezpieczeństwo produkowanej żywności jest dla nas priorytetem. Wiemy, że nasi klienci oczekują nie tylko smacznych i odpowiednio zbilansowanych posiłków, ale także najwyższej jakości i świeżości. 

Jakość posiłków

Bezpieczeństwo produkowanej żywności jest dla nas priorytetem. Wiemy, że nasi klienci oczekują nie tylko smacznych i odpowiednio zbilansowanych posiłków, ale także najwyższej jakości i świeżości. Szczególną uwagę przykładamy do produktów, z których przygotowujemy diety. Wybieramy tylko sprawdzonych dostawców. Nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła. Dokładamy wszelkich starań, by nasze diety pudełkowe były smaczne i pozytywnie Was zaskakiwały swoim smakiem.

Wygoda i oszczędoność

Catering dietetyczny to nie tylko zdrowie i smak. To także olbrzymia wygoda w zamawianiu ale i oszczędność – przede wszystkim czasu. Podczas gdy my zajmiemy się przygotowaniem zestawu posiłków, który dostarczymy pod Twoje drzwi domu czy biura, Ty poświęcisz swój czas na przyjemności lub obowiązki, na które nie miałbyś czasu gotując samemu.

Urozmaicona dieta

 Dieta pudełkowa nie musi być nudna! Do organizmu trafiają kluczowe dla zdrowia składniki odżywcze i witaminy, a połączenia smakowe zachwycają swoją wyjątkowością. Wybierając dietę pudełkową, mamy pewność, że przygotowane dania będą pyszne i kolorowe. Każdego dnia, otrzymamy inny zestaw posiłków, dlatego absolutnie nie możemy tutaj mówić o monotonii.

Nie czekaj, umów się na konsultację!

Portofino Konin
portofino_logo